İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Körfez Tokatlılar Derneği’nden Geleneksel Azığını Al Da Gel Etkinliği

Balıkesir Burhaniye’de faaliyetlerini sürdüren Körfez tokatlılar dostluk ve dayanışma derneği geleneksel olarak düzenlediği “Azığını Al da Gel” etkinliğini bu yıl 6.’sını Burhaniye ayaklı mesire alanında CAN ERENLER ARSA OFİSİ ve TEMPO TV Ana sponsorluğunda gerçekleştirdi.

Pazar sabahının ilk saatlerinde başlayan etkinlik sunucu sevgi Şükran Karaoğlan’ın yönetim kurulu adına yaptığı açılış konuşmasının ardından saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile başladı. Gün boyu coşku içinde devam eden etkinlikte değerli sanatçı dostlarımız Leman Doğan, Volkan Yılmazer ve Fatma-Kenan Akpınar ikilisi söyledikleri birbirinden güzel türküler ve oyun havaları ile etkinliğin coşkusunu arttırdılar.

“Edremit ve gömeç belediye başkanlarından derneğe iki güzel müjde”

Körfez tokatlılar derneği yönetim kurulu etkinlik içinde dernek çalışmalarına maddi, manevi katkı sunan değerli sponsorlarına birer plaket vererek teşekkür ettiler. Etkinlikte söz alan konuşmacılardan yönetim kurulu adına İbrahim Şahin, CHP Balıkesir milletvekillerinden Ensar Aytekin ve Fikret Şahin, yaptıkları konuşmalarda birlik ve beraberliğin öneminden bahsederken körfez tokatlılar derneği yönetim kurulunda yaptıkları sosyal çalışmalar içinde tebrik ettiler. Etkinlikte söz alan konuşmacılardan Edremit belediye başkanı Selman Hasan Arslan körfez tokatlılar derneğine yer tahsis edeceğinin müjdesini verdi. Bir diğer müjdeyi de Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Hamam’da önümüzdeki yıl yapılacak etkinlik için piknik alanı sözünü verdiler.

Pazar sabahının ilk saatlerinde başlayan bu güzel etkinlikte körfez tokatlılar derneğinin üyelerinin yanı sıra bölgenin siyasi temsilcileri, çevre dernek yöneticileri, esnaf ve iş adamlarımızda katılarak dayanışma örneği sergilediler.

Mission News Theme by Compete Themes.