İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TEKKON TECRÜBELİ BAŞKAN MURAT İLTER VE YÖNETİM KURULU İLE DEVAM KARARI ALDI…

TEKKON YENİ DÖNEMDE GENEL KURULUNDA TECRÜBELİ BAŞKAN MURAT İLTER VE YÖNETİM KURULU İLE DEVAM KARARI ALDI…

TEKKON -Tokat Eğitim ve Kültür Konfederasyonu 15 Ocak 2023 saat 13.00 de Sancaktepede genel merkezinde olağan genel kurulunu yaptı. Federasyon temsilcisi delegelerin ve misafirlerin katılımıyla gerçekleştirilen genel kurulda  süreçlerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.Mevcut başkan Murat İLTER tek liste olarak tüm delegelerin desteğiyle yeniden başkanlığa seçildi.

Başkan Murat İlter gazetemize verdiği demeçte Federasyonlarımızı sosyal etkinliklerinde, toplumsal sıkıntılarında çözümü hep beraber bulabilmek derrneklerimizi bir araya getirerek hem güçlü bir kurum olmak ve bu gücü de federasyonlarıyla  paylaşmak istiyoruz.
Tokatın bir gülen yüzü birde kanayan yüzü var, daha önceden kurulan üst kurumlar belli başlı siyasi güçler tarafından yönetilmek istenmiş, Biz buna müsade etmeyeceğiz, konfedersyonumuz artık bu baskılardan kurtulacak kurumu oluşturan federasyon ve derneklerimiz birlikte daha güçlü ve başarılı çalışmalar yapacaktır. İlter konfederasyonumuz eğitim konfederasyonu olsada, bizler STK kurumuyuz, Toplumumuzun tüm sıkıntılarını bize ilettikleri durumda yanlarında olacağız, Gücün değil halkın yanında olacağız dedi.

Genelkurul öncesinde gazetemize vermiş olduğu röportaj.

https://youtu.be/0oxFH8E5_xA

Mission News Theme by Compete Themes.