İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ayvalı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’nde görev değişimi

Tokat Niksar’a bağlı Ayvalı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği yoğun üye katılımı ile gerçekleştirdiği 13. olağan genel kurul toplantısında Mustafa Bayrak’ı başkan seçti.

Tokat’ın Niksar ilçesine bağlı Ayvalı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği, 13. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. İstanbul Sancaktepe’de yoğun üye katılımı ile gerçekleşen genel kuruldaMustafa Bayrak başkan seçildi.

Genel kurulda oluşturulan divanda Tokat Dernekler Federasyonu (TOKDEF) Başkanı Halil Bakan, gazetemizin imtiyaz sahibi Mahbip Dilek ve CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hasan Bayrak yer aldı.

Ayvalı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’nin başkanlık görevinde olan Uğur Kandemir yeni dönemde aday olmayacağını açıkladı.

Genel kurul başkan adaylarına hitaben bir konuşma yapan başkan Kandemir, dernekçiliğin toplumsal birlik ve beraberlik için önemli bir kurum olduğunu vurguladı. Geçen süreç içinde üyelerine verdikleri desteklerden, yönetim kurulunu oluşturan arkadaşlarına da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Kandemir, konuşmasının sonunda yeni dönem için aday olmadığını söylerken aday olan arkadaşlarına da başarı dileklerini sundu.

Genel kurula yeni dönem için tek liste ile aday olan Mustafa Bayrak ve yönetim kurulu oy birliği ile kabul edildi. Genel kurul içinde birer konuşma yapan Halil Bakan, Mahbip Dilek, Hasan Bayrak, Ayvalı Köyü Muhtarı Halil Kandemir, Hülya Gökçe, Ali Gökçe, Emel Aydın konuşmalarında birlik ve beraberliğin dernek çalışmalarında önemli olduğunu vurguladılar.

Ayvalı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yeni dönem yönetim kurulu listesi şöyle:

“Başkan Mustafa Bayrak, Hasan Bayrak, Temel Bayrak, Emel Aydın, Mesut Türk, Derya Kandemir”

(HABER MERKEZİ)

Mission News Theme by Compete Themes.