İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bürüşüm Köyü gençlerinden anlamlı etkinlik

Tokat Reşadiye’ye bağlı Büşürüm köy derneği gençlik kolları sanat ve anlam dolu bir gençlik konseri düzenledi.

Tokat’ın Reşadiye ilçesine bağlı Büşürüm köy derneği gençlik kollarının hazırladığı gençlik konseri 14 Eylül cumartesi günü yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Sunuculuğunu Burçak Kaya’nın yaptığı gençlik konseri saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı.

Açılış konuşmasını Büşürüm Köyü Dernek Başkanı Şakir Özdemir yaptı. Ardından gençlik kolları başkanı Birkan Alkay ve kadın kolları başkanının konuşmasıyla devam etti.

Gençlik konserine katılan değerli sanatçılar, Volkan Yılmazer, Özlem Bulut, Ozan Ervan, Caner Ersoy muhteşem eserleriyle katılımcılara müzik ziyafeti yaşattılar.

Halaylarla ve anlamlı sosyal mesajlarla Büşürüm gençliği geleceğe umut oldu.

Büşürüm derneği ve Gençlik kollarının hazırladığı, gençlik konserine, Doğaüstü dernek başkanı Hasan Demir, Bereketli dernek başkanı Adem Kurt, Sazak dernek başkanı Bülent Bozkurt, Reşadiye Gençlik ve Spor Derneği Başkanı Tahsin Eryılmaz ve yönetimi, Küçükçekmece Belediye meclis üyesi Ali Delen, Sevgi tekstil H. Hüseyin Şahin, İkitelli Cemevi yönetiminden Sinan Uysal, İkitelli Cemevi Kadın kolları başkanı Aysel Dibek ve yönetimi, Başakşehir CHP ilçe gençlik kolları başkanı Anıl Çeliker ve yönetimi, geçmiş dönem CHP ilçe yöneticisi Sevgi Aslan, Toklar Derneği gençlik kolları başkanı Esra Eraslan ve yönetimi, kadın kolları başkanı Leyla Tanrıverdi, İktoder yönetiminden Hasan Kurt, İkitelli gençlik kolları ve yönetimi, Yazıcık Derneği gençlik kolları ve yönetimi Canfiye Yaşa, Saraykışla köyü gençlik kolları, Alan köyü gençlik kolları, Boğazbaşı derneği kadın kolları başkanı Nuray Türkmen, Çevrecik dernek yönetiminden Gül Çetin, CHP Başakşehir ilçe başkan yardımcısı Hümmet Gündoğdu, CHP Mehmet Akif Mah. gençlik kolları, Erdem Kültür Sanat Topluluğu başkanı ve yönetimi, Kalemin Gücü Platformu Başkanı yazar tiyatrocu Erdem Kaya, Kalemin Güçü Platformu Eşbaşkanı yazar Ayten Turan, Kalemin Gücü Platformu üyesi yazar Melek Koç gibi pek çok isim katıldı. Halkın da yoğun destek verdiği konserde gençler sanat dolu bir akşama imza attılar.

Biz de gazetemiz adına Tokat Reşadiye Büşürüm Köyü dernek başkanı başta olmak üzere gençlik kollarımızı kutluyoruz… Gençler bizleri geleceğidir.

HABER MERKEZİ

Mission News Theme by Compete Themes.