İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CHP İstanbul İl Örgütü, Çağlayan’da ‘Adalet Nöbeti’nde

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Örgütü bugün Çağlayan’da İstanbul Adalet Sarayı önünde bir araya geldi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın, Yargıtay 3. Ceza Dairesi’nin Atalay ile ilgili “hak ihlali” kararı veren AYM üyeleri hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından İstanbul Adliyesi’nde başlattığı “Adalet ve Demokrasi Nöbeti”ne ilçe örgütleri devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan “Adalet ve Demokrasi Nöbeti” İstanbul ilçe örgütleri tarafından sürdürüldü.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın, Yargıtay 3. Ceza Dairesi’nin Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay Milletvekili Can Atalay ile ilgili “hak ihlali” kararı veren Anayasa Mahkemesi üyeleri hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesi’nde başlattığı “Adalet ve Demokrasi Nöbeti”ne bugün ilçe örgütleri devam etti.

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik’in geçen hafta pazartesi günü partililerle birlikte İstanbul Adliyesi önünde başlattığı “Adalet ve Demokrasi Nöbeti”ne bugün CHP Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü ve Maltepe ilçe örgütleri devam etti.

Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi önünde bir araya gelen CHP’li ilçe örgütleri üyeleri, “Haki hukuk, adalet” sloganları attı.

Mission News Theme by Compete Themes.