İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HALUK LEVENT’İN CORONAVİRÜS ÇAĞRISINA ÜNLÜLER DUYARSIZ KALMADI.

HALUK LEVENT’İN CORONAVİRÜS ÇAĞRISINA ÜNLÜLER DUYARSIZ KALMADI.

Koronavirüs tüm dünyayı kasıp kavururken, ülkemizde de etkilerini gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde salgın nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşayan ailelere destek olacaklarını ifade eden şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu.

Levent, paylaşımında, “Oyuncusundan sporcusuna, müzisyenine kadar tüm ünlü dostlarıma sesleniyorum! Ben sizlerden daha hayırsever değilim. Sadece daha koordineliyim. Gelin Ahbap’ları siz de kucaklayın. Gün dayanışma günüdür! Bireysel değil hep birlikte hareket edelim. Sizi seviyoruz ve bekliyoruz.”

“Bu bağlamda önümüzdeki hafta 5 bin aileye daha 2 aylık gıda desteğinde bulunacağız. Bu paketler içerisine bu kez bebekler için de ihtiyaç malzemeleri koyacağız. Sporcu, sanatçı ve oyuncu birçok ünlü arkadaşımız aramaya başladılar. Sağ olsunlar” dedi.

Birçok ünlü de Haluk Levent’in çağrısına duyarsız kalmadı. Can Yaman, Caner Erkin – Şükran Ovalı çifti, Murat Boz, Seda Sayan, Gülben Ergen, Kaan Yıldırım, Damla Sönmez, Onur Saylak ve Merve Özbey gibi sanat dünyasının ünlü isimleri, ‘Dayanışma Günleri’ altında yüzlerce aileye gıda desteğinde bulunacağını söyledi.Levent de yardımda bulunanlara Twitter üzerinden tek tek teşekkür etti.

Mission News Theme by Compete Themes.