İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KOCAELİ TOKATLILAR DERNEĞİNDE BAŞARILI BAŞKAN TURAN ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİK.

KOCAELİ TOKATLILAR DERNEĞİNDE

BAŞARILI AKTİF HEMŞERİMİZ BAŞKAN TURAN ŞAHİN

Geçtiğimiz günlerde kocalinde tokatlılar derneğinden aldığımız davet üzerine yaptığımız ziyarette kendisini tanımaktan onur duyduğumuz kıymetli hemşerimizi ve başarılı çalışmalarını siz değerli okuyucularımızla paylaşmak için yaptığımız samimi sohbeti sizlerle paylaşmak için kısaca özetliyoruz.

Turan Şahin 1973 Tokat Turhal doğumlu 7 çocuklu bir ailenin ferdi. 18 yıldır Kocaelinde yaşayan Turan Şahin ticari hayatına kendi kurduğu toplu yemek firmasını çalıştırmaya devam ediyor.

2016 Yılında kurulan Kocaeli tokatlılar derneği yönetim kurulu başkanı olan hemşerimiz sadece hemşeri derneği ve bölgesinde çalışmalar yapmakla kalmayıp yanı sıra 20 dernekten oluşan Anadolu Dernekler Yönetim kurulu yönetim kurulunda başkan vekili, Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği, Başkent Tokatlılar Derneği, İzmit Kent Merkezi Esnaflar derneği yönetim kurulu üyeliğinide aktif olarak yapmaya devam ediyor.

Başkan Turan Şahin dernekler içinde yaptığı çalışmalar içinde toplumun tüm kesimini içinde barındıran her kesime eşit mesafede olma hedefiyle ayrıştırıcı olmadan, bütünleştirici bir anlayışla Ramazan ayında toplu iftarlar, Matem ayı muharrem orucunda toplu oruç açmalar ile sofraları birleştirip paylaştırıyorlar. Gençliğin eğitiminede önem veren çalışmalar içinde öğrencilere burs veriyorlar. Hemşericilik ruhu ilede tokatta iz bırakmış tüm tokatlılar içinde önemli sevgi ve saygı duyulan yöneticiler içinde Vali Recep Yazıcıoğlu içinde anma etkinliği düzenleyerek Tokatın adını duyuıran başarılı yöneticileri, siyasetçileri, bürakrasiyi ve halkı bir araya getirerek birlik ve beraberlik örneği etkinlikler düzenlemişler.

https://www.youtube.com/watch?v=RFBMb-x-KV0&t=330s

Mission News Theme by Compete Themes.