İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Tokatlılara gerçekten ses verebilecek bir aday” Tokat Eğitim Konfederasyonu Meclisi, vekil adayları için bir araya geldi,

  • Tokat Eğitim Konfederasyonu Meclisi, vekil adayları için bir araya geldi

https://youtu.be/NdSTH39udNU

Tokat Eğitim Konfederasyonu Meclisi, vekil adayları için bir araya geldi. Tokat Eğitim Konfederasyonu Genel Başkanı Murat İlter, “Siyaset hızlı bir şekilde gelişiyor ve pek çok adayımız başvurdu milletvekili için. Bugün hangi adaylarımızı destekleyeceğimiz hakkında konuştuk. Önemli olan Tokatlıları temsil edebilecek, Meclis’te Tokatlıların sorunlarını dile getirebilecek milletvekili aday adayı arkadaşlarımızı destekleyeceğiz. Adayların kurumlardan istifa ederek halkla buluşması gerektiği düşüncesindeyiz. Bizler özgürlükten ve demokrasiden yana adayları destekleyeceğiz” dedi.

 

  1. “İktidarı değiştirmek için ilk adımı burada attık”

https://youtu.be/QZ59wkeRuY0

Tokat Eğitim Konfederasyonu’na bağlı Avcılar Tokat Dernekleri Federasyonu Başkanı Güvenç ÖZ Sesim TV’ye yaptığı değerlendirmede “Ülkemiz için mevcut siyasi anlayışın artık değişmesi lazım. Bu yüzden federasyonumuza ve konfederasyonumuza bağlı dernekler olarak misyonumuza uygun seçilecek adaylara desteğimizi sunacağız. İktidarı değiştirmek için ilk adımı burada attığımızı düşünüyorum. Umarım seçimlerde bu şekilde biter” diye konuştu.

  1. “Tokatlılara gerçekten ses verebilecek bir aday”

https://youtu.be/f-YMj_S5TpU

TEKDEF Başkanı Zeliha Metin “Tokatlılara gerçekten ses verebilecek bir aday üzerine tartıştık. Destekleyeceğimiz adayın da bu kriterlerde olması için bir komisyon kuruldu. Ardından da bir karar vereceğiz kimi destekleyeceğimiz hakkında. Siyasetin STK’lara yön vermesini istemiyoruz. Belirleyeceğimiz adayın sonuna kadar yanında duracağız” ifadelerine yer verdi.

‘Bilgi ve donanım açısından değerlendireceğiz’

https://youtu.be/rChPM9GSClQ

Tokat Eğitim ve Kültür Konfederasyonu’nun Siyaset Meclisi’nden Gülizar Överek, “İlimiz Tokat ve ülkemiz adına bizi en iyi şekilde temsil edecek aday konusunda görüş alışverişi yaptık. Adayı bilgi, donanım ve liyakat açısından hep birlikte değerlendireceğiz” dedi.

 

Mission News Theme by Compete Themes.