İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HÖST SERVER GÖKMEN YAZDI

              HÖST

AKP’ye; yaşanan fetö, cemaat musibetinden ders çıkarmıyor, nasıl kafa varsa sokma akıl da fayda etmiyor, dünün AKP iktidarı bu günün yine aynı AKP iktidarı cemaatlerle ilgili ESKİDEN fetöde olduğu gibi dialog şekli cemaatlerle de bu günde tam gaz, aynı devam ediyor. Göründüğü kadarıyla bu kafalar fetöden ders çıkarmamış gibi.

Cemaat tarikatlar hakkında yaklaşık yüz yıl önce selçuklu ve osmanlının yaşadıklarını, kurduğu ülkede de AKP-fetönün de yüzyıl sonra yaşayacaklarını önceden gören ATATÜRK, derim ki sen nelere kadirsin…
İşte sözleri;
‘’EFENDİLER , Biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil; bilakis bu tip yapılar, din ve devlet düşmanı olduğu, Selçuklu ve Osmanlıyı bu yüzden bitirdiği için yasakladık.
Çok değil YÜZ YILA kalmadan eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki; bazı kişiler bazı CEMAATLERLE bir araya gelerek, bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirlerine düşeceklerdir.
Ayrıca unutmayın ki; o gün geldiğinde her bir taraf diğerini dinsizlikle suçlamaktan geri kalmayacaktır.’’ 17 Aralık 1927 Mustafa Kemal ATATÜRK sen ne büyük düşünen insansın;

Ne yazık ki daha dün veya bu gün yarını göremeyen
akıllarını kiraya vermiş okumuş cahillere akıllanması için ne demeliyiz, ne yapılmalıyız.
Ektiğiniz tohumların meyvesi FETÖÖÖÖÖÖ’dür;

Hey AKP 15 Yıl Fetönün eline silahı, ne acı ki devleti, itiraf ettiğiniz FETÖYE ne istediyse A’dan Z’ye her şeyi verdiniz, kankanız fetöyü çok iyi biliyordunuz, gel ülkenin içine et , ne yaparsan yap dediniz, sonra size birbirinize dokunmaya başlayıp, kirli çamaşırlar sokağa saçılınca bir birinize hain dediniz, fetönün hainliği ortada sizin hainliğiniz fetöye yardım ve yataklık yapmanızdır.

Hala fetönün SİYASİ ayağı aydınlanamadı, çünkü içinde AKP siyasetçileri var, sizler uzun süre beraber aynı yollarda yürüdünüz, aynı şarkıları söylediniz. Fetö konusunda kendiniz kurtarmak için yandaşları inandırırsınız, bu halkı inandırmazsınız. Şunu herkes çok iyi biliyor AKP ilçe, il ve yukarıdaki üst yöneticilerinin %99’u göbekten FEYÖYLE direk ilişkili, inkar ederseniz nankörlük yapmış olursunuz.
Çarpılmayın derim uyarayım inkar ederseniz çarpılırsınız.

Akıllanmadınız bir cemaat gitti, başka cemaat ve cemaatlerle tam gaz yola devam halindeniz.
Siz ve sizin gibiler rahmetli Kamer Genç’in dediği gibi en çok zararı bedeli siz ve sizin gibi yapanlar düşünler fetöde olduğu gibi ödeyecektir.

Ne ekerseniz onu biçersiniz. Fetönün kankaları kendiniz aklamak için
Fetö konusunda iyi düşünün, başkalarına çamur atıp zeytin yağı gibi suyun üstüne çıkmayın, bunları yapanlara bizim orada önce HÖST sonra hadi hadi yavrum arkana bakmadan yürü işine bak işine bak canımmm derler…

Bazılarınız varlığını inkar edip ve nankörlük yapsanız da koltuklarda onun sayesindeniz.

İlke, inkılap ve görüşüne katılmasanız da bir okuyun, zor zamanlarda size ilaç gibi faydası olacaktır.

Her zaman her yerde ilke ve inkılapların hayata geçirilerek yolunda yürünülecek, kurduğun TÜRKİYE CUMHİRETİ DEVLETİ genç nesillerin omuzlarında baş tacı yapılarak sonsuza dek yaşatılacaktır.

ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK biz ve bu ülke size minnettardır.15.07.2023

Server Gökmen
Mali Müşavir

Mission News Theme by Compete Themes.