İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dursun Bayram – Her Şey Çok Güzel Oldu Umudum Var

Her Şey Çok Güzel Oldu Umudum Var

Değerli Dostlar geçen sayımızda “HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK” demiştik.  Evet her şey çok güzel oldu, Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında yaşayan ülkemin güzel insanlarına, İstanbul’da yaşayan yurttaşlarımıza, Cumhuriyet Halk Partisi camiasına, hükümete ve Cumhurbaşkanımıza ve 31 Mart, 23 Haziran 2019 yerel seçimlerinde 180 günden fazla kampanya yaparak tarih yazan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İMAMOĞLU’na teşekkür ediyorum.

Değerli Dostlar

Ülkem insanı çağdaş, demokratik, özgür bir ruhla 23 Haziran’da sandığa gitti ve Hukuksuzluğa dur dedi. 31 Mart seçimlerinde On Dört Bin farkı görmezden gelenlere 23 Haziran 2019 tarihinde Sekiz Yüz Bin fark atarak;

Baskıya, hukuksuzluğa, soyguna karşı sünni, alevi, laz, çerkez, türk, kürt, ermeni, süryani kısaca T.C. vatandaşları olarak birleşip, barışı, kardeşliği dünyanın gözüne sokarcasına bütün ezberleri bozdu  ve soyanlara da düşmanlaştırarak, kamplaştırarak, çatıştırarak, ötekileştirerek milletimizi ikiye bölmek isteyen FETÖ ve PKK zihniyetindeki teröristlere de halkımız bölünmeyeceğimizi gösterdi.

Bu kampanya döneminde neler gördük neler? Sayın Cumhurbaşkanı ve  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hükümetin kabine üyeleri, AKP milletvekilleri, belediye başkanları ve örgütlerinin acımasızca neler söylediğini hepimiz TV ekranlarından izledik. Ülkemde akillik adı altında bizim vergilerimizden nemalanan sanatçı müsveddeleri ne dediler? “Binali Yıldırım” seçimi kaybederse biz İstanbul’da durmayız, ülkeyi terk ederiz. Hatta kendini gazeteci gören bir mensup CHP %24’ü geçerse eşek gibi anırırım dedi. Anırın ve defolun gidin ruhsuzlar…

Değerli Dostlar UMUTLUYUM!

23 Haziran akşamı CHP Genel Merkezi’nin önüne toplanan partililerimden umutluyum. Aynı akşam toplanan partililere güzel konuşmasıyla mesaj veren CHP’nin Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’dan umutluyum. Seçim yasağı kalkmadan Sayın İMAMOĞLU’nu nezaketle kutlayan Sayın Binali YILDIRIM’dan umutluyum ve seçimler üzerinden üç gün geçti, bu geçen süre içerisinde iyi niyetlerle başarı dileyip tekrarlayarak Ekrem İMAMOĞLU’nu tebrik eden Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan vallahi umutluyum.

Ancak;

Her söyleminde ülkedeki siyaseti gerginleştirmeye çalışan her sözünde anlamsız ifadeler kullanan 25 Haziranda’ki grup toplantısında “İstanbul Ehline Emanet Edilmemiştir” diyen ve Ekrem İMAMOĞLU’na oy vermiş ülkücüleri de rencide eden MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’den hiç umudum yoktur. Ayrıca son üç yıldır ülkem menfaatine de siyaseten hiçbir söylemi de yoktur.

Her konuşmasında ve miting alanlarında, güler yüzle halkımıza barışı ve kardeşliği anlatarak, rakibine 800 binden fazla fark atarak, İstanbul’a Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın EKREM İMAMOĞLU’nu kutluyor, başarılar diliyor ve hayırlı uğurlu olsun diyorum.

Mission News Theme by Compete Themes.